Przejdź do treści

Psychoterapia uzależnień Lublin

Oferujemy pomoc osobom z uzależnieniami

Szukasz placówki zajmującej się terapią uzależnień?

Uzależnienia to kompulsywne, często niekontrolowane zachowania, które mogą zawładnąć życiem danej osoby. Mogą być bardzo trudne do pokonania i mogą powodować poważne szkody dla zdrowia, relacji i życia zawodowego danej osoby. Istnieje wiele różnych rodzajów uzależnień, w tym uzależnienie od narkotyków, alkoholu, hazardu, seksu, zakupów, a nawet pracy. Uzależnienia mogą być niezwykle szkodliwe, a nawet zagrażające życiu. Jeśli uważasz, że ty lub ktoś kogo znasz może mieć uzależnienie, ważne jest, aby szukać profesjonalnej pomocy tak szybko, jak to możliwe. Uzależnienia mogą powodować szereg problemów fizycznych i psychicznych.

Zapraszamy do kontaktu!

Istnieje wiele potencjalnych objawów uzależnienia, a różnią się one w zależności od osoby i danej substancji lub czynności. Istnieją jednak pewne ogólne oznaki, które mogą wskazywać, że ktoś zmaga się z uzależnieniem, do których należą: odczuwanie silnej potrzeby lub przymusu angażowania się w określoną aktywność lub używania określonej substancji, nawet jeśli jest ona szkodliwa, angażowanie się w nałogowe zachowanie pomimo negatywnych konsekwencji, takich jak problemy finansowe lub trudności w związku, próba rzucenia nałogu, ale bezskuteczna, doświadczanie objawów odstawienia podczas próby ograniczenia lub całkowitego zaprzestania nałogu i wiele innych. Problem dotyczy Ciebie lub bliskiej Ci osoby?

Szukasz terapii uzależnień w Lublinie?

Sprawdź koniecznie gabinet Jednostka i Rodzina! Zajmujemy się prowadzeniem terapii uzależnień, która pozwala nam pomagać setkom pacjentów zmagającym się z różnymi uzależnieniami i przykrymi ich skutkami. Celem terapii jest zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie nałogu i powrót do społeczeństwa. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Nasz adres

Lublin,  ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054 lub 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
          amlynarczyk83@gmail.com