Kryzys małżeński Lublin – poradnia Jednostka i Rodzina

Oferujemy pomoc

Masz pytania związane z ofertą? Zadzwoń!

Zapraszamy do kontaktu!

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Zaufanie jest niezbędne dla zdrowego małżeństwa, a raz nadszarpnięte może być trudne do naprawienia. Jeśli małżonkowie nie komunikują się skutecznie, może to prowadzić do nieporozumień i pretensji. Może się okazać, że pary będą musiały nauczyć się lepiej komunikować, by móc rozwiązywać dzielące je różnice zdań. Z czasem pary mogą oddalić się od siebie emocjonalnie i intelektualnie, co może prowadzić do poczucia rozłączenia i samotności.

Dzieje się tak często, gdy pary nie poświęcają czasu na pielęgnowanie swojego związku, a zamiast tego skupiają się na innych aspektach życia, takich jak praca, czy wychowywanie dzieci. Jeśli jedno ze współmałżonków jest uzależnione od alkoholu, narkotyków, hazardu lub innego nałogu, może to stanowić obciążenie dla małżeństwa. Uzależnienia mogą prowadzić do problemów finansowych, niewierności i trudności w komunikacji. Mogą też powodować, że jedno z małżonków zaniedbuje potrzeby drugiego. Wówczas warto skorzystać z profesjonalnej pomocy psychologa lub psychoterapeuty.

W Jednostka i Rodzina prowadzimy skuteczną terapię małżeństw, dzięki której mogą one zażegnać kryzys małżeński. W trakcie konsultacji możesz liczyć na pomoc najbardziej dostosowaną do Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu!

Nasz adres

Lublin,  ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054 lub 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
          amlynarczyk83@gmail.com