Przejdź do treści

Psychoterapia indywidualna Lublin

Oferujemy psychoterapie indywidualną

Szukasz sprawdzonego gabinetu psychoterapii indywidualnej w Lublinie?

Jesteś pod dobrym adresem! W Poradni Psychoterapeutycznej Jednostka i Rodzina profesjonalni i doświadczeni psychoterapeuci mają na swoim koncie setki rozmów, które pomogły wielu Pacjentom w zmianie jakości życia i uporaniu się z przykrymi problemami i utrudniającymi codzienne funkcjonowanie . Pomagamy uporać się z: zaburzeniami emocjonalnymi, kryzysami życiowymi, uzależnieniami, depresją, nerwicą i wieloma innymi problemami natury psychicznej. Prowadzimy psychoterapię dla młodzieży i osób dorosłych. W trakcie konsultacji możesz liczyć na pomoc najbardziej dostosowaną do Twoich problemów.

Zapraszamy do kontaktu!

Psychoterapia indywidualna to metoda leczenia zaburzeń emocjonalnych i rozwiązywania problemów osobistych. Rozpoczyna się ona od jednego lub kilku wstępnych spotkań (konsultacji), podczas których przeprowadzany jest wywiad. Następnie prowadzona jest terapia oparta na około jednym spotkaniu w tygodniu. Psychoterapia indywidualna opiera się na bezpośrednim kontakcie pacjenta z psychoterapeutą. Jest to druga forma psychoterapii obok terapii grupowej. Kontakt „face to face” pozwala na szczerą i swobodną rozmowę terapeutyczną bez udziału osób trzecich. Takie warunki ułatwiają pacjentowi opowiedzenie o problemach, z którymi się boryka, a także o trudnych, często traumatycznych wydarzeniach. Wytwarza się atmosfera zaufania, która umożliwia pacjentowi pełne otworzenie się przed terapeutą. W psychoterapii indywidualnej powstaje więź i relacja terapeutyczna, która pozwala na pełne wyleczenie pacjenta. Sesja psychoterapii indywidualnej zazwyczaj odbywa się w zamkniętym pomieszczeniu (gabinecie). Zapewnione są odpowiednie warunki, które sprzyjają rozmowie psychoterapeutycznej, tj. właściwa temperatura, wygodne krzesła, odpowiednia aranżacja przestrzeni, która umożliwi zachowanie dystansu między pacjentem, a psychoterapeutą.

Szukasz sprawdzonego gabinetu psychoterapii indywidualnej w Lublinie? Jesteś pod dobrym adresem! W Poradni Psychoterapeutycznej Jednostka i Rodzina profesjonalni i doświadczeni psychoterapeuci mają na swoim koncie setki rozmów, które pomogły wielu Pacjentom w zmianie jakości życia i uporaniu się z przykrymi problemami i utrudniającymi codzienne funkcjonowanie . Pomagamy uporać się z: zaburzeniami emocjonalnymi, kryzysami życiowymi, uzależnieniami, depresją, nerwicą i wieloma innymi problemami natury psychicznej. Prowadzimy psychoterapię dla młodzieży i osób dorosłych. W trakcie konsultacji możesz liczyć na pomoc najbardziej dostosowaną do Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu!

Nasz adres

Lublin,  ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054 lub 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
          amlynarczyk83@gmail.com