Ośrodek psychoterapii Lublin

Oferta poradnia psychoterapeutyczna Lublin

Poszukujesz sprawdzonej poradni psychoterapeutycznej w Lublinie?

Trafiłeś pod doskonały adres! Poradnia Psychoterapeutyczna Jednostka i Rodzina to profesjonalna placówka z doświadczonym zespołem psychologów i psychoterapeutów, którzy pomogli już setkom pacjentów w uporaniu się z zaburzeniami emocjonalnymi, wyjściu z różnego rodzaju chorób, np. bulimii, anoreksji, czy alkoholizmu, a także w zmianie jakości życia i uporaniu się z przykrymi problemami i utrudniającymi codzienne funkcjonowanie schematami zachowań. W lubelskiej poradni psychoterapeutycznej prowadzimy terapię dzieci, młodzieży, osób dorosłych, par i rodzin. W trakcie konsultacji możesz liczyć na pomoc najbardziej dostosowaną do Twoich problemów.

Zapraszamy do kontaktu!

Psychoterapia z języka greckiego oznacza „leczenie duszy” – nie bez powodu. Obejmuje ona zamierzone i systematyczne działania wykorzystujące wypróbowane metody, których efektem ma być poprawa jakości życia, redukcja zaburzeń psychicznych, a także uporanie się z różnego rodzaju problemami np. nałogami, brakiem chęci do życia, stanami depresyjnymi. Psychoterapeuta wraz z pacjentem pracuje nad uświadomieniem sobie źródła tych problemów, powtarzających się schematów zachowań i niekoniecznie korzystnych dla niego przekonań. Psychoterapia jest skuteczna wówczas, gdy pacjent chce coś zmienić w swoim życiu i pracuje nad sobą. Nie obwinia swoich rodziców o aktualne problemy, lecz bierze pełną odpowiedzialność za swoje życie, decyzje i wybory. Psychoterapia ma pomóc zrozumieć siebie i źródła swoich utartych zachowań, a także uświadomić pacjentowi, że można funkcjonować inaczej. Uświadamia to, jakie doświadczenia z dzieciństwa nie pozwalają mu ruszyć dalej, np. zmienić pracę, stworzyć satysfakcjonującą relację, wyprowadzić się od rodziców lub założyć rodzinę, mimo to, że tego naprawdę chce. Wiele z technik psychoterapeutycznych opiera się na metodach leczenia opartych na dowodach naukowych.

Poszukujesz sprawdzonej poradni psychoterapeutycznej w Lublinie? Trafiłeś pod doskonały adres! Poradnia Psychoterapeutyczna Jednostka i Rodzina to profesjonalna placówka z doświadczonym zespołem psychologów i psychoterapeutów, którzy pomogli już setkom pacjentów w uporaniu się z zaburzeniami emocjonalnymi, wyjściu z różnego rodzaju chorób, np. bulimii, anoreksji, czy alkoholizmu, a także w zmianie jakości życia i uporaniu się z przykrymi problemami i utrudniającymi codzienne funkcjonowanie schematami zachowań. W lubelskiej poradni psychoterapeutycznej prowadzimy terapię dzieci, młodzieży, osób dorosłych, par i rodzin. W trakcie konsultacji możesz liczyć na pomoc najbardziej dostosowaną do Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu!

Nasz adres

Lublin,  ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054 lub 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
          amlynarczyk83@gmail.com