Leczenie uzależnienia od narkotyków

Oferujemy pomoc

Szukasz poradni psychoterapeutycznej, w której przeprowadzane jest leczenie uzależnień od narkotyków?

Szukasz fachowej pomocy w leczeniu uzależnień od narkotyków w Lublinie? Sprawdź koniecznie placówkę Jednostka i Rodzina, w której odbywa się terapia uzależnień, której głównym celem jest pomoc pacjentom, którzy borykają się z uzależnieniem poprzez zredukowanie destrukcyjnych zachowań i skutków nałogu pacjenta. Terapia również umożliwia mu powrót do właściwego funkcjonowania w społeczeństwie. W lubelskiej poradni prowadzona jest psychoterapia dla młodzieży i osób dorosłych. Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!

Uzależnienie od narkotyków to poważny problem, który może prowadzić do ciężkich, a nawet nieodwracalnych problemów zdrowotnych, dlatego ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać pomoc. Dostępnych jest wiele możliwości leczenia, a najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, która z nich jest odpowiednia dla Ciebie, jest rozmowa z profesjonalnym terapeutą lub lekarzem (w zależności od sytuacji i stopnia uzależnienia).

Leczenie uzależnienia od narkotyków może być prowadzone w warunkach ambulatoryjnych lub stacjonarnych, a dostępnych jest wiele różnych rodzajów terapii. Uzależnienie od narkotyków zazwyczaj przejawia się w: silnym pragnieniu przyjmowania konkretnej substancji lub poczucie przymusu jej przyjmowania, problemy w kontrolowaniu swoich zachowań, fizyczne objawy związane z odstawieniem danej substancji, zwiększona tolerancja na przyjmowaną substancję, nieumiejętność dostrzeżenia alternatywnej formy spędzania wolnego czasu, a w konsekwencji zaniedbywanie istotnych obszarów życia osoby uzależnionej. Problem uzależnienia od narkotyków dotyczy Ciebie? A może bliskiej Ci osoby?

Nasz adres

Lublin,  ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054 lub 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
          amlynarczyk83@gmail.com