Psychoterapia rodzinna Lublin

Oferujemy psychoterapie indywidualną

Szukasz sprawdzonego gabinetu psychoterapii rodzinnej w Lublinie?

Psychoterapia rodzinna to rodzaj terapii, która skupia się na relacjach między członkami rodziny. Może pomóc rodzinom poprawić komunikację, zmniejszyć konflikt i rozwiązać inne problemy. Psychoterapeuci specjalizujący się w terapii rodzinnej używają różnych technik, aby pomóc rodzinom zmienić negatywne wzorce zachowań i poprawić ich relacje. Sesje terapii rodzinnej trwają zazwyczaj godzinę lub dłużej i mogą odbywać się raz w tygodniu lub co drugi tydzień. Niektóre rodziny decydują się na udział w terapii rodzinnej, ponieważ mają do czynienia z konkretnym problemem, takim jak trudności wychowawcze lub konflikt małżeński. Inne rodziny mogą rozpocząć terapię, ponieważ doświadczają ogólnego stresu lub dysfunkcji. Bez względu na to, jaki jest powód poszukiwania terapii, psychoterapia rodzinna może być skutecznym sposobem na poprawę i poradzenie sobie z problemem negatywnie wpływającym na członków rodziny.

Zapraszamy do kontaktu!

Poszukujesz poradni, która zajmuje się psychoterapią rodzinną w Lublinie? Sprawdź koniecznie ofertę Jednostka i Rodzina! Jeśli Twoja firma zmaga się z jakimkolwiek problemem emocjonalnym, kryzysem życiowym, uzależnieniem, depresją, nerwicą lub czymkolwiek innym, nasza poradnia psychoterapeutyczna może pomóc. Posiadamy zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którzy pomogli wielu osobom pokonać ich problemy i osiągnąć lepszą jakość życia.

Oprócz usług psychoterapeutycznych oferujemy również doradztwo zawodowe i coaching dla młodzieży i dorosłych. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu pełnego potencjału oraz prowadzenie szczęśliwego i satysfakcjonującego życia. Jeśli jesteś zainteresowany dowiedzeniem się więcej o naszych usługach lub chciałbyś umówić się na konsultację, skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy!

Nasz adres

Lublin,  ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054 lub 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
          amlynarczyk83@gmail.com