Przejdź do treści

Kadra

Agnieszka Młynarczyk – ZnanyLekarz.pl

Agnieszka Młynarczyk

Psychoterapeuta, socjoterapeuta, pedagog, doradca zawodowy. Magister pedagogiki UMCS.

Zapraszamy do kontaktu!

Marek Młynarczyk

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 1P/1604/2019 wydany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdzialania Narkomanii).

Na co dzień współpracuje z organizacjami pozarządowymi ( m.in. Stowarzyszenie Emaus-Lublin, Fundacja Między Nami, Fundacja Jednostka i Rodzina) prowadząc terapię dla osób uzależnionych. Doświadczenie kliniczne zdobywałem w Ośrodku dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek, Ośrodku Leczenia Uzależnień SPZOZ w Lublinie oraz Klubie Integracji Społecznej. Stale uczestniczę w warsztatach i szkoleniach, podnosząc swoją wiedzę i umiejętności – ukończyłem m.in. trening interpersonalny i intrapsychiczny, szkolenie z zakresu pomocy dla osób z doświadczeniem traumy, kurs terapii uzależnień behawioralnych. Aktywnie uczestniczę w działaniach z zakresu profilaktyki uzależnień – jestem współautorem i konsultantem programu „Szkoła i rodzice  razem przeciw uzależnieniom.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, którego podstawa jest praca nad zachowaniem nałogowym. Podstawą zachowania są indywidualne emocje, myśli, przekonania o sobie. W trakcie terapii, wspieram w zdefiniowaniu jakie emocje, myśli i przekonania wpływają na poczucie pragnienia/głodu, wskazuje na związki przyczynowo-skutkowe, oraz pomagam w modyfikacji zachowań, w celu ograniczenia lub całkowitego wyeliminowania zachowań nałogowych.
 
Zapraszam do siebie osoby, które pragną przezwyciężyć swoje uzależnienie – młodzież i dorosłych, zarówno gotowych do zmiany, jak i osoby nie do końca przekonane o potrzebie własnej terapii. Jestem otwarty również na udzielanie wsparcia rodzinom osób uzależnionych.
 
Specjalizuję się w uzależnieniach behawioralnych (m.in. hazard).

Marek Młynarczyk – ZnanyLekarz.pl

Nasz adres

Lublin,  ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054 lub 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
          amlynarczyk83@gmail.com