Oferujemy pomoc - psychoterapia dla dzieci Lublin


PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Dorośli i młodzież powyżej 15 roku życia - cena 90 zł (50 minut)

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

Dorośli - cena 90 zł (50 minut)

telefon: 501 767 054
telefon: 516 776 147


Agnieszka Młynarczyk

Psychoterapeuta, socjoterapeuta, pedagog, doradca zawodowy. Magister pedagogiki UMCS.

Z wyksztalcenia jestem pedagogiem specjalnym, socjoterapeutą. Ukończyłam Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, dokształcam się w szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie przygotowuję się do uzyskania Certyfikatu Socjoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Równocześnie zdobywam wiedzę z zakresu kompetencji terapeuty uzależnień behawioralnych, doradztwa zawodowego. Ukończyłam trening interpersonalny, a także wiele innych szkoleń z zakresu pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Posiadam 16 doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, które zdobywałam w instytucjach państwowych i prywatnych, gdzie do moich obowiazków należało kierowanie procesem wychowawczym dziecka oraz praca z jego rodziną, organizacja indywidualnej i grupowej pracy z dzieckiem i rodziną. Przez kilka lat pracowałam jako pedagog w szkole zawodowej, gdzie prowadziłam zajecia wychowawcze i profilaktyczne, warsztaty dla rodziców i nauczycieli, a także zajecia z doradztwa edukacyjno- zawodowego. Aktywnie angażowalam sie w kampanię 'Dzieciństwo bez przemocy'. Byłam członkiem Zespolu Interdyscyplinarnego. 

Obecnie zajmuję się  psychoterapią młodzieży i dorosłych, indywidualnym doradztwem zawodowym i terapeutycznym dla dorosłych i młodzieży, coachingiem. Stale współpracuję ze szkołami , gdzie prowadzę zajęcia z doradztwa zawodowego dla młodzieży.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Agnieszka Młynarczyk - ZnanyLekarz.pl

Marek Młynarczyk

Certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień (certyfikat nr 1P/1604/2019 wydany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdzialania Narkomanii).

Na co dzień współpracuje z organizacjami pozarządowymi ( m.in. Stowarzyszenie Emaus-Lublin, Fundacja Między Nami, Fundacja Jednostka i Rodzina) prowadząc terapię dla osób uzależnionych. Doświadczenie kliniczne zdobywałem w Ośrodku dla Osób Uzależnionych SPZOZ Nowy Dworek, Ośrodku Leczenia Uzależnień SPZOZ w Lublinie oraz Klubie Integracji Społecznej. Stale uczestniczę w warsztatach i szkoleniach, podnosząc swoją wiedzę i umiejętności - ukończyłem m.in. trening interpersonalny i intrapsychiczny, szkolenie z zakresu pomocy dla osób z doświadczeniem traumy, kurs terapii uzależnień behawioralnych. Aktywnie uczestniczę w działaniach z zakresu profilaktyki uzależnień - jestem współautorem i konsultantem programu "Szkoła i rodzice  razem przeciw uzależnieniom.
Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, którego podstawa jest praca nad zachowaniem nałogowym. Podstawą zachowania są indywidualne emocje, myśli, przekonania o sobie. W trakcie terapii, wspieram w zdefiniowaniu jakie emocje, myśli i przekonania wpływają na poczucie pragnienia/głodu, wskazuje na związki przyczynowo-skutkowe, oraz pomagam w modyfikacji zachowań, w celu ograniczenia lub całkowitego wyeliminowania zachowań nałogowych.
 
Zapraszam do siebie osoby, które pragną przezwyciężyć swoje uzależnienie - młodzież i dorosłych, zarówno gotowych do zmiany, jak i osoby nie do końca przekonane o potrzebie własnej terapii. Jestem otwarty również na udzielanie wsparcia rodzinom osób uzależnionych.
 
Specjalizuję się w uzależnieniach behawioralnych (m.in. hazard).
Marek Młynarczyk - ZnanyLekarz.pl

Psychoterapeuta Bronowice Lublin

Psychoterapia to metoda psychologiczna oparta na regularnych spotkaniach i rozmowie ze specjalistą – psychoterapeutą w celu pomocy Pacjentowi zmagającemu się z różnorodnymi problemami natury psychologicznej. Ta forma leczenia rozmową pomaga uświadomić sobie, z czego wynikają aktualne problemy, a także dostrzec powtarzające się schematy i utrudniające codzienne funkcjonowanie przekonania. Psychoterapia pomaga w zrozumieniu siebie na nowo i tego, co warto zmienić w swoim życiu, by poprawić jego jakość, dobrostan, zdrowie psychiczne, rozwój relacji i umiejętności społecznych. Psychoterapia przeprowadzona przez doświadczonego psychoterapeutę może dotyczyć również radzenia sobie z dokuczliwymi zachowaniami, przekonaniami, natrętnymi myślami, obsesjami lub emocjami. Wiele z technik psychoterapeutycznych uznaje się za oparte na dowodach naukowych metody leczenia różnych zaburzeń psychicznych. Doświadczony psychoterapeuta to specjalista, który na swoim koncie ma setki przeprowadzonych rozmów, które pomogły wielu osobom wyjść z życiowego kryzysu, pogorszonego funkcjonowania, depresji, braku chęci do życia i jego sensu. Pomaga wyjść z nałogów, a także w sytuacji, gdy Pacjent zmaga się z utratą bliskiej osoby i żałobą. Pomoc specjalisty jest nieoceniona, gdyż pozwala obiektywnie i bez zaangażowania emocjonalnego skupić się na problemach i dobraniu odpowiednich rozwiązań.

Szukasz sprawdzonego psychoterapeuty w Lublinie? Trafiłeś pod doskonały adres! Poradnia Psychoterapeutyczna Jednostka i Rodzina zatrudnia profesjonalną i doświadczoną kadrę, która pomogła już wielu osobom w różnorodnych problemach , tj. problemach emocjonalnych, kryzysach życiowych, uzależnieniach, depresji, nerwicy i wielu innych. Zajmujemy się również doradztwem zawodowym i coachingiem młodzieży i dorosłych. Prowadzimy psychoterapię dla młodzieży i osób dorosłych. W trakcie konsultacji możesz liczyć na pomoc najbardziej dostosowaną do Twoich problemów. Zapraszamy do kontaktu!

Oferujemy też:

PSYCHOTERAPIA i TERAPIA UZALEŻNIEŃ
Adres:
Lublin, ul. Lotnicza 3 lok. 3
tel.: 501 767 054
tel : 516 776 147
email: poczta@jednostkairodzina.pl
email: amlynarczyk83@gmail.com
Copyright ©2018 Fundacja Jednostka i Rodzina, All Rights Reserved.
Kontakt: 501 767 054 lub 516 776 147