Agnieszka Młynarczyk - ZnanyLekarz.pl
Agnieszka Młynarczyk
 
Psychoterapeuta, socjoterapeuta, pedagog, doradca zawodowy. Magister pedagogiki UMCS.
 
Z wyksztalcenia jestem pedagogiem specjalnym, socjoterapeutą. Ukończyłam Psychodynamiczne Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży, dokształcam się w szkole Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Aktualnie przygotowuję się do uzyskania Certyfikatu Socjoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Socjoterapeutów i Trenerów. Równocześnie zdobywam wiedzę z zakresu kompetencji terapeuty uzależnień behawioralnych, doradztwa zawodowego. Ukończyłam trening interpersonalny, a także wiele innych szkoleń z zakresu pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
Posiadam 16 doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi, które zdobywałam w instytucjach państwowych i prywatnych, gdzie do moich obowiazków należało kierowanie procesem wychowawczym dziecka oraz praca z jego rodziną, organizacja indywidualnej i grupowej pracy z dzieckiem i rodziną. Przez kilka lat pracowałam jako pedagog w szkole zawodowej, gdzie prowadziłam zajecia wychowawcze i profilaktyczne, warsztaty dla rodziców i nauczycieli, a także zajecia z doradztwa edukacyjno- zawodowego. Aktywnie angażowalam sie w kampanię 'Dzieciństwo bez przemocy'. Byłam członkiem Zespolu Interdyscyplinarnego. 
 
Obecnie zajmuję się indywidualnym doradztwem zawodowym i terapeutycznym dla dorosłych i młodzieży, coachingiem dla młodziezy z Placowek Opiekunczo - Wychowawczych, stale wsóolpracuję ze szkołami podstawowymi, gdzie prowadzę zajęcia z doradztwa zawodowego dla młodzieży.
 
W ramach własnej praktyki prowadzę zajecia terapeutyczne i psychoterapeutyczne dla dorosłych i młodzieży, treningi umiejetności wychowawczych dla rodziców, poradnictwo pedagogiczne dla rodziców.
Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Marek Mlynarczyk
Certyfikowany specjalista psychoterapii uzaleznien (certyfikat nr 1P/1604/2019 wydany przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdzialania Narkomanii).
Na co dzien wspolpracuje z organizacjami pozarzadowymi ( m.in. Stowarzyszenie Emaus-Lublin, Fundacja Miedzy Nami, Fundacja Jednostka i Rodzina) prowadza…c terapie dla osob potrzebujacych. Doswiadczenie kliniczne zdobywalem w Osrodku dla Osob Uzaleznionych SPZOZ Nowy Dworek, Osrodku Leczenia Uzaleznien SPZOZ w Lublinie oraz Klubie Integracji Spolecznej. Stale uczestnicze w warsztatach i szkoleniach, podnoszacych swoja wiedze i umiejetnosci - ukonczylem m.in. trening interpersonalny i intrapsychiczny, szkolenie z zakresu pomocy dla osob z doswiadczeniem traumy, kurs terapii uzalezniez behawioralnych. Aktywnie uczestnicze w dzialaniach z zakresu profilaktyki uzalezniez - jestem wspolautorem i konsultantem programu "Szkola i rodzice  razem przeciw uzaleznieniom.
Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej, ktorego podstawa jest praca nad zachowaniem nalogowym. Podstawa zachowania sa indywidualne emocje, mysli, przekonania o sobie. W trakcie terapii, wspieram w zdefiniowaniu jakie emocje, mysli i przekonania powoduja sieganie po srodki psychoaktywne, wskazuje na zwiazki przyczynowo-skutkowe, oraz pomagam w modyfikacji zachowan, w celu ograniczenia lub calkowitego wyeliminowania zachowan nalogowych.
Zapraszam do siebie osoby, ktore pragna przezwyciezyc swoje uzaleznienie - mlodziez i doroslych, zarowno gotowych do zmiany, jak i osoby nie do konca przekonane o potrzebie wlasnej terapii. Jestem otwarty rowniez na udzielanie wsparcia rodzinom osob uzaleznionych.
Copyright ©2018 Fundacja Jednostka i Rodzina, All Rights Reserved.
Kontakt: 501 767 054 lub 516 776 147